SharePoint Güvenliği - TITUS

 

TITUS ile SharePoint’teki hassas bilgilerinizi koruma altına alın

Gartner’ın, dünyadaki şirketlerin yarısının SharePoint kullandığını gösteren araştırmasına göre, SharePoint şirketlerin işbirliği ve bilgi paylaşımında bir dünya lideridir. Her şirketin SharePoint ortamında yüklenen, paylaşılan ve üzerinde işbirliği yapılan bilgi miktarı günden güne artmaktadır ve bu hız kesilmemektedir.

SharePoint'teki bilgi patlamasının büyümeye devam etmesiyle bu değerli bilgi varlığını düzgün bir şekilde korumak daha önemli hale gelmiştir.
TITUS ile kuruluşlar paylaştıkları ve üzerinde işbirliği yaptıkları bilgileri şu şekilde koruyabilir ve güvenli bir şekilde paylaşabilirler:

  • Tutarlı Etkili Veri Yönetimini Uygulamaya Koyma
  • Dinamik Detaylı Güvenlik Uygulama
  • Kimlik ve Metadata kullanan Otomatik Güvenlik Kullanma


SharePoint TITUS Güvenlik Paketi SharePoint güvenliğini arttırır ve güvenlik politikalarının sürekli ve otomatik olarak SharePoint'teki tüm hassas içeriklerde uygulanmasını sağlar. Bu çözümler doğru bilginin doğru insanlar tarafından görülmesini sağlar, hassas bilgi farkındalığı yaratır ve son kullanıcının güvenilirliğini teşvik eder.

TITUS, SharePoint'teki güvenliği, hassas belgelerin ve listelerin üstbilgilerini esas alıp onlara otomatik izin sağlayarak geliştirir. Metadata Güvenlik Talebi Baskısıyla, içeriğe erişimi kontrol etmek için kuruluşlar üstbilgiyle güvenilir kullanıcı haklarını birleştirebilirler. SharePoint TITUS Üstbilgi Güvenliği'yle, her belge için tek tek erişim haklarını tanımlamaya gerek yoktur. SharePoint'teki bütün hassas içeriğinizde güvenlik erişim politikaları sürekli ve otomatik olarak uygulanır.

 

Avantajlar

TITUS Üstbilgi Güvenliği kuruluşlara şunları sağlar:

  • Hassas Bilgiyi Korumak ve Güvenli Olarak Paylaşmak – Belge üstbilgisine dayanan erişimi kontrol ederek etkili bilgi denetimini uygulamaya koyar.
  • Otomatik Güvenlik – SharePoint’teki her içerik türüne izni otomatikleştirmek için kural esaslı erişim kontrolü kullanın.
  • Tutarlılığı Sağlama – Bütün SharePoint içeriğinde güvenliğin tutarlı olarak uygulanmasını sağlar.
  • Dış Ağ Girişlerini Güvence Altına Alma – Veriler hakkında farklı kullanıcıların farklı fikir sahibi olduğu ortak veya müşteri dış ağ girişlerine kolayca güvenlik ekleyin.
  • SharePoint Yönetim Masraflarını Azaltın – Yöneticilerin daha değerli projelere  odaklanabilmesi için SharePoint güvenliğinizi otomatikleştirin.

 

Paket tek tek veya beraber alınabilen iki üründen oluşur.

SharePoint'te TITUS Metadata Güvenliği

TITUS Metadata Güvenliği SharePoint'teki bilgiyi doğru insanların doğru bilgiye ulaşmasını sağlayarak korur. TITUS, SharePoint'teki güvenliği, hassas belgelerin ve listelerin metadatalarını esas alıp onlara otomatik izin sağlayarak geliştirir. Metadata Güvenlik Talebi Baskısıyla, içeriğe erişimi kontrol etmek için kuruluşlar metadatayla güvenilir kullanıcı haklarını birleştirebilirler. SharePoint TITUS Metadata Güvenliği'yle, her belge için tek tek erişim haklarını tanımlamaya gerek yoktur. Emin olabilirsiniz ki SharePoint'teki bütün hassas içeriğinizde güvenlik erişim politikaları sürekli ve otomatik olarak uygulanır.


SharePoint TITUS Belge Politika Yöneticisi

TITUS Belge Politika Yöneticisi farkındalık yaratarak ve son kullanıcı güvenilirliğini teşvik ederek SharePoint'teki bilgiyi korur. TITUS, SharePoint'teki Microsoft Office ve PDF belgelerini otomatik olarak görsel etiketlerle işaretler ve belgeleri Adobe PDF'e dönüştürür. TITUS Belge Politika Yöneticisi ile kuruluşlar SharePoint'teki tüm ilgili içeriğe sürekli ve otomatik olarak görsel etiket ve belge dönüştürme işlemini uygulayabilirler. Bu sayede şirket çapında tutarlı ve uyumlu bir güvenliğin uygulanmasını garanti ederler.

 

enova, bu çözümü DeTech firmasının Stratejik İş Ortağı olarak sunmakta olup bu sayfada yeralan bilgiler www.detech.com.tr adresinden alınmıştır.

 

Detaylı bilgi ve demo talebiniz için lütfen iletişime geçiniz.

Sosyal Medya

Kısayollar

Site içi arama yapmak için aşağıdaki arama barını kullanabilir ya da linklerden yönlenebilirsiniz.
©2017 Enova Tüm Hakları Saklıdır.