Enova Hakkında


enova: müşterilerinin iş ihtiyaçlarına doğru bir platform ve aynı zamanda katma değer sağlayacak en uygun yazılım çözümlerini önermek, geliştirmek ve sunmak hedefiyle 2000 yılında faaliyete geçmiştir.


16 yılı aşkın tecrübesi, marka bilinirliği ve kurumsal sektörde 150'nin üzerinde gerçekleştirdiği başarılı projeler ile enova, Microsoft'un önde gelen bir iş ortağı olarak faaliyet göstermektedir.


enova:'nın faaliyet gösterdiği alanların başında kurumsal intranet portalleri, internet ve extranet portal çözümleri,  kurum içi doküman yönetimi, iş süreçlerinin geliştirilmesi, kurumsal uygulama entegrasyonu (SAP, AXAPTA, LOGO, ORACLE ya da benzeri ERP sistemleri ile)  ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik özel yazılım geliştirme hizmetleri yer almaktadır. Enova, ayrıca sahip olduğu bilgi tecrübesi doğrultusunda gerektiğinde müşterilere yukarıda belirtilen konularda danışmanlık hizmeti de verebilmektedir.


Teknopark bünyesinde yeralan uzman yazılım kadrosu ile enova, %100 Microsoft çözümleri odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Faaliyet göstermiş olduğu alanda Microsoft'un GOLD yetkinliğine sahiptir.​


Enova, SharePoint uygulamasını 2001 yılından itibaren müşterilerde konumlandırmış ve başarılı projelere imza atmıştır. SharePoint platformuna yapmış olduğu yatırımlar ve bu doğrultuda bünyesinde yetiştirmiş olduğu uzman kadrosu ile enova Türkiye'de önde gelen SharePoint iş ortağı konumundadır.


Özel ve Kamu sektörüne hizmet veren enova, müşterilerinin iş ihtiyaçlarını bu konuda uzman ve yetişmiş kadrosu ile müşterinin ekibinin bir parçası olarak gerektiğinde müşteri lokasyonunda analiz eder ve gerekli çözümleri sunar.


Türkiye'nin en büyük firmalarına hizmet vermekte olan enova aynı zamanda Almanya, Fransa ve Azerbaycan'a da açılarak gerçekleştirdiği danışmanlık faaliyetleri ve projeler ile yurtdışında da faaliyetlerini sürdürmektedir.​

enova:, 2015 yılı Nisan ayında Veripark A.Ş. tarafından satın alınmış ve %100 Veripark iştiraki olmuştur.

Sosyal Medya

Kısayollar

Site içi arama yapmak için aşağıdaki arama barını kullanabilir ya da linklerden yönlenebilirsiniz.
©2017 Enova Tüm Hakları Saklıdır.