İş Akışları ve İş Süreçleri Yönetimi

Enova, SharePoint iş akışları ve aynı zamanda iş süreçleri yönetimi üzerine Microsoft'un önde gelen iş ortaklarından biridir. SharePoint platformu üzerinde müşterilerine geliştirmekte olduğu iş süreçleri uygulamalarında, Windows Workflow Foundation, Windows Azure Framework ve Nintex gibi sektörün önde gelen çözümlerini sunmaktadır.

Bilgi, Deneyim ve Yetkinlik

Enova'nın SharePoint iş akışları uygulamalarında uzun yıllara dayalı tecrübenin getirmiş olduğu tasarım, uygulama ve destek uzmanlığı vardır ve bu uzmanlığını çok geniş yelpazede sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere sunabilmektedir. Projelerinizde sizlere sunduğumuz faydalar ;

  • Bilgi – Danışmanlarımız, analistlerimiz ve yazılımcılarımız, uzmanlık sahibi olduğumuz iş süreçleri uygulamalarında bu uygulamaların geliştirildikleri platformlarda gerekli sertifikasyonlara sahiptirler

  • Deneyim – Uzun yıllardan beri, geniş yelpazede şirketlere iş akışları uygulamaları sunmuş olmanın getirdiği deneyime sahibiz, ve bu deneyim ile neyin çalışıp neyin çalışmayacağına dair gerekli yönlendirmeleri yapabilecek objektif bir bakış açısına sahibiz.

  • Yetkinlik – Kuruma özel iş süreçleri uygulamalarında, deneyimlerimiz, iş akışlarında kullanılan hazır çözümlerin sınırları içerisinde kalmadan ihtiyaç üzerine gerekli esneklikleri sunmak ve kurumun gerekli altyapıları ile (SAP, Axapta, Oracle, Logo vb) entegre olmamızı sağlamaktadır.

 

Sosyal Medya

Kısayollar

Site içi arama yapmak için aşağıdaki arama barını kullanabilir ya da linklerden yönlenebilirsiniz.
©2017 Enova Tüm Hakları Saklıdır.