Portal ve İşbirliği Platformları

 

Intranet Portalleri

Intranet'in amacı bir kurumun tüm çalışanları için ortak bir çalışma ve paylaşım platformu sağlamaktır. Enova olarak Intranet portallerimizi geliştirirken odağımız "çalışan" 'dır. Gerek doküman yönetimi, gerek bilgi paylaşımı, gerek kurum içi süreç ve iş akışları ya da gerek ise kurum çalışanlarının sosyal paylaşımları olsun, amacımız kurum içerisinde maksimum iş üretkenliğini ve verimliliğini sağlamaktır. Bunu aynı zamanda kullanıcı dostu ve yeni trendlere uygun bir görsel tasarım ile birlikte sunuyoruz.

Kurduğumuz ortamlar, kurumun orta ve uzun vadede geleceği aşama gözönünde bulundurularak ölçeklendirilmekte ve doğru bir sunucu mimarisi ile portal konumlandırılmaktadır.

Intranet portallerinin başarısı, kurum içi yaygınlaştırılması ve tüm çalışanların bu ortak paylaşım içerisinde aktif bir rol üstlenmesi ile doğrudan orantılıdır. İşte bu noktada, enova müşterilerine sadece portalı teslim etmek ile kalmaz, sonrasında vermiş olduğu danışmanlık hizmeti ile portalın kurum içerisinde başarılı bir şekilde kullanılması yönünde gerekli gözlemlerini yapar ve kurum ile paylaşır.

Extranet Portalleri

Müşterileriniz, tedarikçileriniz, iş ortaklarınız ve şirketinizin kurum dışı temasta olduğu kişilerin, direkt kurum içi çalışanlarınız ile ortak bilgi ve süreç paylaşımına ihtiyaç duymanız halinde bunu sağlayabilecek en iyi ortam bir extranet çözümüdür. Ekibimiz, doğru sunucu mimarisinin konumlandırılmasında ve aynı zamanda bilgi güvenliğini maksimum düzeyde sağlayacak erişim ve yetkilendirme konusunda şirketinize en uygun hizmeti sağlar ve danışmanlığını verir. Windows ya da Form Based Authentication üzerinden kurumun asıl Active Directory'si arasında gerekli entegrasyonu sağlar.

Intranet portal projelerinde olduğu gibi, Extranet portal projelerinde de enova, müşterilerine sadece portalı teslim etmek ile kalmaz, sonrasında vermiş olduğu danışmanlık hizmeti ile portalın kullanıcılar tarafından  başarılı bir şekilde kullanılması yönünde gerekli gözlemlerini yapar ve kurum ile paylaşır.

Internet Portalleri

Bir web sitesi organizasyonun dışa yönelik yüzüdür. SharePoint bu kuruluşların iç gereksinimlerini kolaylaştırmak ve aynı zamanda şirketin web sitesini sunmak için bir kaldıraç rolünü üstlenir. Günümüzün rekabetçi ortamında, enova olarak, web sitenizin rakiplerinize karşı tüm gücünüzü yansıtması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu noktada bizler, web sitelerinizde Sharepoint'u konumlandırarak, kurumunuzun marka imajını kuvvetlendirecek ve kullanıcı dostu bir görsel tasarım ile zenginleştiriyor, içerik yayınlama, içerik onay iş akışları ve zengin medya gibi Sharepoint'un standart özelliklerini kullanarak kurumsal internet sitelerinizi hayata geçiriyoruz. Yazılım ekibimiz gerektiğinde kodlama ile (.NET) web siteniz üzerinde her türlü ihtiyaç olunabilecek geliştirmeleri gerçekleştirebilecek uzmanlığa da sahiptir.

Bir kez daha vurgulamak gerekirse, bizler kaliteli iş teslimine inanan ve müşterilerimize katma değer yaratmak amacı ile çalışıyoruz. W3C standartlarına uyum doğrultusunda, bizler web sitenizin sadece güzel ve çekici olmasını değil, aynı zamanda yüksek performansta ve doğru bir mimari ile (yazılım / sunucu) çalışmasını da sağlıyoruz.

Aynı zamanda tasarım ajansları ile de yakın stratejik iş ortaklıklarında çalışarak müşteri karşısında görünen ya da tamamen arka planda bir sessiz alt yüklenici olarak da çalışabiliyoruz.

Sosyal Medya

Kısayollar

Site içi arama yapmak için aşağıdaki arama barını kullanabilir ya da linklerden yönlenebilirsiniz.
©2017 Enova Tüm Hakları Saklıdır.